KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13407339
nr 1340 7339
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerade. Motivet: 24x31cm
måndag 10 augusti 2020
kl 18:06:52
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell